Sari la conținut

kitty

A întrebat pe 24.08.2011, la 13:08

Buna ziua tuturor! Ma scuzati, stie cineva cind apar rezultatele admiterii basarabenilor in Romania (universitati)? Multumesc anticipat!

Răspunsuri (30)

alina12 #1
nu se stie ... 25aug -1 sept cam asa
A răspuns pe 24.08.2011, ora 15:57
nitza17 #2
1 sept- 5 sept...sau poate asa!!!! :):D
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:02
alina12 #3
sa speram ka nu-i asa :D
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:07
black_shadows #4
saitul edu.ro se pare k se afla in mentenanta,deci poate ca ministerul incarca rezultatul admiterii la universitate,cine stiie!!!! anul trecut exact ceva de genul a fost,un timp nu lucra saitul iar in momentul urmator erau afisate rezultatele,deci incercati cit mai des sa deschide-ti adresa www.edu.ro :D:D:D dar orikum nu exagera-ti !!!! Va urez kit mai putine emotii !!!! si succes la toti !!!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:20
catea_92 #5
am vazut si eu ca site'ul e in mantenanta...nu mai am rabdare...il accesez peste fiecare 5min hihi :) sper sa fie afisate inainte de 1septembrie)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:35
milocik #6
el matinka de asta si nu lucreaza)) cai suprasolicitat) dar speram .............
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:38
catea_92 #7
săracu' :D
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:40
nitza17 #8
eu deobicei intru pe isjiasi.ro acolo am vazut cand au fost afisare rezultatele la liceeni..si sper ca vor fi si a noastre afisate! uff,nu am rabdare..
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:41
kitty #9
Astept si eu cu nerabdare.. Cind reusitsi sa aflati rezultatul ce facetsi, mergetsi la studii in Ro sau raminetsi acasa?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:59
milocik #10
pai ...pentru ce am mai depus.. sigur ca ma duc sa invat la Ro daca intru!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:59
nitza17 #11
eu nici n-am depus in MD vreau doar in RO sa intru..numi pasa la contract sau buget..
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:03
1992tudor #12
eu ma ingrozesc cind ma gindesc sa ramin in moldova sa invat,dar voi inka mai puneti la indoiala daca va duceti sau nu!principalul sa fim admisi si gata!!!!!!!!!!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:32
1992tudor #13
pffffffffffff... m-am saturat...vreau numaidecit pina la 1 septembrie sa fie rezultatele.mi-a venit o idee.hai sa scrim email-uri la organizatiile tinerilor basarabeni pentru ai ruga sa faca demersuri la minister pentru a afisa mai repede rezultatele...eu nu cred ca daca vom sta si vom astepta vor aparea rezultatele pina la 1 septembrie...
A răspuns pe 24.08.2011, ora 18:22
Irynuka #14
E tocmai o perioada cind nu stiu daca miscam noi ceva. Trebuie doar sa apara din zi in zi. Cred ca cea mai fierbinte data e 1 septembrie.
A răspuns pe 24.08.2011, ora 18:45
nitza17 #15
lumee, hai sa ne linistim si sa asteptam rezultatele..ard si eu de nerabdare si vreau cu orice pret sa ajung akolo..asa ca hai sa asteptam..bafta!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 18:55
1992tudor #16
trebuie sa va ginditi la oamenii ca re au fost admisi la contract in RM..pentru ei e foarte greu
A răspuns pe 24.08.2011, ora 19:08
kitty #17
Eu am intrat la buget aici..si de asta nu stiu ce sa fac mai departe.. ((
A răspuns pe 24.08.2011, ora 19:37
kitty #18
Eu am fost admisa la buget aici..si de asta nu stiu ce sa fac mai departe..are rost sa merg in Ro..sau sa raman pe loc.. ((
A răspuns pe 24.08.2011, ora 19:38
catea_92 #19
la fel si eu am fost aici admisa la buget si daca ma va primi acolo la fara bursa...
A răspuns pe 24.08.2011, ora 19:42
milocik #20
Eu nustiu cum voi da eu daca am depus la ro ma duc acolo..cu sau fara bursa.. eu am intrat in md la buget..insa nu stau pe dubii pentu ca acesta e lok si asa sansa nu se mai da ..(am invedere de Romania).trebuia sa va ginditi mult mai bine... cind depuneati doc.. pentru ca posibil sa ocupati un loc la ro mult dorit de altul,asta in caz in care refuzati la Ro
A răspuns pe 24.08.2011, ora 19:55
alina12 #21
sint de acord. multi nu au posibilitatea sa plateasca contractul la MD si de asta depun si la RO ca pot avea bursa sau macar fara bursa,,
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:08
kitty #22
ne-am inselat in privintsa edu.ro! Nu a aparut nimic.. ((
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:10
maria.maria #23
mda...trebuia intr-adevar sa va ginditi bine inainte de a da doc si in romania, pentru ca pentru cineva acel loc inseamna mult,e o sansa...ar trebui sa profitati de ea daca veti fi admisi...
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:11
nitza17 #24
kitty,speranta moare ultima:D:D si in privinta la depunerea doc unii dau asa la misto si nu se gandesc la altii..mii rusine de asa oameni care sunt numai pentru ei!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:13
maria.maria #25
iar nimic...m-am saturat...ma duc sa ma culc...miine voi continua sa-mi fac griji si sa astept..poate avem mai mult noroc((
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:21
catea_92 #26
hey people, as fi cea mai fericita sa-mi vad numele in lista celor admisi chiar si fara bursa, chiar si fara bursa las locul ocupat aici la buget...pur si simplu inca nu sunt la curent cu toate informatiile priviind situatia fara bursa!!! trebuie ceva de achitat acolo?caminul? la universitate ceva?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:22
maria.maria #27
am inteles ca exact aceleasi conditii,doar ca nu primim bursa..
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:24
catea_92 #28
am mai auzit ca treb de deschis un cont ceva...cu nustiu citi euro , atitea avonuri ca nici nu stii ce sa mai crezi deam'..;)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 20:31
doktor #29
fitzi TARI
A răspuns pe 24.08.2011, ora 21:27
sandra92 #30
offf...cind vor fi odat rezultatele celea...sunt cel mai asteptate rezultate...sper macar sa fiu admisa:(
A răspuns pe 25.08.2011, ora 04:56