Sari la conținut

djohny

A întrebat pe 24.08.2011, la 17:12

A dat cineva la farmacie, anu asta,daca da cu ce medie si in ce orase?

Răspunsuri (7)

catea_92 #1
(in Cahul la depunderea dosarelor erau multi doritori la farmacie)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:19
djohny #2
nu stii mai exact in ce orase vroiau sa aplice?ms
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:25
1992tudor #3
spune ce medie ai?ce orase ai ales?eu am 9.70 si am ales cluj,timisoara si craiova?banuiesc ca cei din cahul vor mai tare la galati...
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:28
catea_92 #4
iat' exact nu...
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:33
1992tudor #5
catea_92:ce ai avut in vedere?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:39
catea_92 #6
am rs la 37084 ;)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:42
parkinson #7
eu am depus farmacie in craiova
A răspuns pe 26.08.2011, ora 10:21