Sari la conținut

kenshin

A întrebat pe 24.08.2011, la 19:11

Buna la toti _)
Cine a depus actele la limbi moderne si aplicate in Cluj ??_)

Răspunsuri (2)

rapanici #1
Eu la fel am optat pentri Cluj,tu ce medie de liceu ai?
A răspuns pe 25.08.2011, ora 04:39
kenshin #2
la mine e mica 7 si de asta ibtreb si eu_))
A răspuns pe 25.08.2011, ora 10:20