marya
A întrebat pe 24.08.2011, la 19:44
Salutare! Am si eu o intrebarica. Cine a optat pentru finante sau administrarea afacerilor si in ce orase , cu ce medii. Am foarte mari emotii inainte ce vor fi postate rezultatele concursului :S
Răspunsuri (1)
aanisoaraa
#1
8,48.... timisoara... tu ce medie ai??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 09:56