talian
A întrebat pe 25.08.2011, la 08:40
Poti trece vama in Romania cu certif. de nastere RO (albastru) + pasaport MD. Am auzit de la mai multi ca poti insa cat de sigura e chestia asta?
Răspunsuri (1)
iva
#1
mai bine fati viza...si atunci vei fi sigur ka treci vama...
A răspuns pe 25.08.2011, ora 13:26