mariancik.91
A întrebat pe 25.08.2011, la 10:35
Daca intru ku bursa,dar vreau sa ma transfer in alt oras,e posibil???
Răspunsuri (2)
iva
#1
neee mariancik...asta kam nui posibil...adik posibil...dar e foarte greu..e ushor sa te transferi dak esti maritata)))...dar dak nu ..atunci ai mult de umblat pe la ministere...
A răspuns pe 25.08.2011, ora 13:24
elena2010
#2
Transferul e posibil doar dupa terminarea primului an de studiu.
A răspuns pe 25.08.2011, ora 18:37