Sari la conținut

taniusha.f

A întrebat pe 25.08.2011, la 14:07

salut.. a depus cineva dokumentele in timishoara..cluj shi bacau la limbi moderne aplicate..shi ce medii atzi avut?

Răspunsuri (5)

lencik2 #1
Salut!Eu am depus la limbi moderne aplicate in Bucuresti,Iasi si Bacau,cu media pe 3 ani de liceu 9,07,iar la limbile straine(franceza-9,02 si engleza-9,60).Iar tu taniusha ce medie ai, si ce limbi straine ai ales?Succes!
A răspuns pe 25.08.2011, ora 14:51
taniusha.f #2
eu nu am inv franceza...pt ca am fost profil real.. dar l. eng cu nota medie de 8.9 ..shi la bak 9.. iar media generala pe 3 ani.. 9.17.. shi vreau l.enleza - germana.. dar nu shtiu daca e posibil asha ceva.. referitor la specialitatea l moderne aplicate nu am gasit nimik koncret.. Succes shi tzie..)
A răspuns pe 25.08.2011, ora 15:06
helene #3
salut taniusha...eu am depus tot la limbi moderne aplicate dar in bucuresti,iasi si cluj...media generala a mea este de 9,51 iar cea de la BAC este 9,00..tu ce medie ai?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 09:41
helene #4
Pentru lencik2:tu ai scris in formular la admitere direct ce limbi ai ales sau aceste se aleg abia atunci cind esti admis si pleci la facultate?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 09:44
taniusha.f #5
la mn media generala 9. 17 iar la bak 8.75... eu kred ka itzi alegi dupa ce llimbi doreshti..
A răspuns pe 26.08.2011, ora 09:54