Sari la conținut

alina12

A întrebat pe 25.08.2011, la 17:30

cine a depus la stiinte politice ?

Răspunsuri (4)

vilikan #1
salut, eu am depus, constanta,craiova,suceava.......cu media mai mika de opt :( tu unde sicu ce medie ai depus???BAFTA!!!
A răspuns pe 25.08.2011, ora 19:28
alina12 #2
constanta si suceava ku 8
A răspuns pe 25.08.2011, ora 19:52
dimcikG #3
eu la Sibiu...mai mica de 8...este cineva care a mai scris la Sibiu?????
A răspuns pe 25.08.2011, ora 20:17
iziumchik #4
si eu am depus numai pentru constanta....la bac e 8.25 dar media generala tot e mica de opt...sper sa avem si noi succese...
A răspuns pe 26.08.2011, ora 10:43