Sari la conținut

doktor

A întrebat pe 25.08.2011, la 21:47

Cum credeti?
La stiinte ingineresti e mare concurenta?

Răspunsuri (6)

tane4ka #1
Din cite stiu anii precedenti la stiinte ingineresti era concursul destul de mic..anul acesta sincer..nu stiu..insa cu citi am vb. practic erau putini care doreau sa aplice la aceasta facultate..Asa ca..cred eu ai sanse..Succes:)
A răspuns pe 25.08.2011, ora 23:17
ninutsika #2
doktor: dar tu la ce specialitate anume ai aplicat din acest domeniu??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 05:39
doktor #3
ingineria produselor alimentare
A răspuns pe 26.08.2011, ora 06:24
emi-lia #4
Cu ce medie ai optat la produse alimentare?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 07:52
sweet_melody #5
eu tot pt asta am optat...
A răspuns pe 26.08.2011, ora 08:34
doktor #6
7
A răspuns pe 26.08.2011, ora 11:14