Sari la conținut

LadyOfTheRain

A întrebat pe 26.08.2011, la 10:30

Salut... Cine a mai aplicat pentru Stiinte Economice? Ce medii aveti si in ce orase?

Răspunsuri (6)

aanisoaraa #1
8,48..... doar timisoara...si nu amfost admisa.... tu in ce orase si ce medie ai???
A răspuns pe 26.08.2011, ora 17:09
Irynuka #2
Sunt admisa la Cluj, finante, am peste 9
A răspuns pe 26.08.2011, ora 17:31
LadyOfTheRain #3
eu in Bucuresti (Economie si Afaceri Internationale), Cluj si Iasi (Finante si Banci)...am 9.60 media pentru 3 ani de liceu si 9.00 la BAC.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 16:05
LadyOfTheRain #4
Irynuka, poti sa-mi spui exact ce medie ai avut? Pt 3 ani si la BAC? Te rog mult! Mersi anticipat.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 16:06
Pciolka #5
Salut "LadyOfTheRain". Esti admisa la economie si afaceri internationale?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:49
LadyOfTheRain #6
Pciolka, nu, nu-s nicaieri admisa, din pacate.... tu ai intrat??? poti sa-mi spui unde si cu ce medii? mersi anticipat.
A răspuns pe 30.08.2011, ora 18:00