adaiulica
A întrebat pe 26.08.2011, la 11:32
salut.....cum se poate d eparticipat la turul 2 daca in primul nu am fost admisi? de unde descarcam cererea unde o trimitem....ajuteti-ma va rog..ms
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.