Sari la conținut

butterfly

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:22

Salut tuturor! Cei ce s-au gasit admishi la UMF ''G.T.Popa'', Iasi, rog sa-mi lasati datele de contact, ID-ul de skype sau altceva, vom fi colegi!!!
:) :) :) :) :) FELICITAAAAARRRRIII!!!!!

Răspunsuri (10)

kenshin #1
Buna tu ai depus actele pentru liceu sau pentru universitate ?_))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:35
butterfly #2
Dudco sau Dudca? Ca nu tin bine minte, pentru univer am depus, ce, ai uitat, ehhh...
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:44
kenshin #3
Si sunt deam rezultatele ?_)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:44
butterfly #4
Da, sunt, ia uite pagina principala a acestui site!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:49
kenshin #5
аааа dece nu ati spus _)))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:50
butterfly #6
Te-ai gasit in lista? Eu nu te-am gasit.
A răspuns pe 26.08.2011, ora 13:59
kenshin #7
Nu data asta nu neo mers _))
turu 2 o sa fie ?? cum crezi
si cind daca dispui de info scri _)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:19
criss #8
Salut!Mersi ,,si tie deasemenea felicitari!!!
Skype kristincik921
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:26
Anuskka #9
Salutare mersi si felicitari tuturor celor admisi....studenta si eu la aceasta Univer.-skype: anisoaragroza (Floresti,Frumusica)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:49
cristian03_30 #10
skype: spcristi92
Y!Messenger: cristian03_30
A răspuns pe 26.08.2011, ora 15:41