Sari la conținut

elena2010

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:36

Daca am fost admisa,dar nu am bursa,primesc camin,nu?

Răspunsuri (2)

butterfly #1
Da, primesti, dar nu in toate orashele poti beneficia de el gratuit!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 12:43
Kamaz #2
trebuie sa beneficiezi gratuit.in caz contrar iti sunt incalcate drepturile.important!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:34