elena2010
A întrebat pe 26.08.2011, la 12:36
Daca am fost admisa,dar nu am bursa,primesc camin,nu?
Răspunsuri (2)
butterfly
#1
Da, primesti, dar nu in toate orashele poti beneficia de el gratuit!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 12:43
Kamaz
#2
trebuie sa beneficiezi gratuit.in caz contrar iti sunt incalcate drepturile.important!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:34