Alyona
A întrebat pe 26.08.2011, la 13:32
Cine stie de ce sunt oferite doua locuri dar intra numai o persoana?Unde am dat eu sau oferit doua locuri da a intra numai o persoana...Stie cineva de ce?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.