elena2010
A întrebat pe 26.08.2011, la 13:35
Cine stie cum sunt caminele la universitatea Carol Davila din Bucuresti?
Răspunsuri (3)
varsator
#1
Elena2010, felicitari daca ai fost admisa. Eu - da, si tot la aceeasi universitate. Tu la ce facultate ai aplicat. Eu - medicina dentara. Si pe mine ma intereseaza acest lucru.
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:34
elena2010
#2
varsator
Eu la medicina :) felicitari!
Eu la medicina :) felicitari!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:42
varsator
#3
Elena, si tie multa bafta! Daca afli ceva de camine, sau eu - tinem legatura. Numai bine.
A răspuns pe 26.08.2011, ora 18:52