balanta_atnalab
A întrebat pe 26.08.2011, la 13:48
Cine merge la Cluj la UBB?????
Răspunsuri (3)
Irynuka
#1
Eu! la FSEGA, finante. Tu unde?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 17:19
balanta_atnalab
#2
La RI si studii europene :) care e procedura de mai departe sau tot inca nu stii?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:15
Kamaz
#3
nu va faceti griji sunteti foarte multi la babes mai ales la fsega.http://www.gibcluj.ro/index.php/contacte-studenti/articles/ubb.html poate va va fi de folos.succes!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:32