katy_921
A întrebat pe 26.08.2011, la 14:19
Felicitari tuturor celor care au fost admisi!!!
Cei admisi in Bucuresti,daca aveti intrebari ma puteti contacta pe skype catyy_phoebe
Cei admisi in Bucuresti,daca aveti intrebari ma puteti contacta pe skype catyy_phoebe
Răspunsuri (5)
irka
#1
buna katy....imi poti spune daca am fost admisa la Bucuresti la fara bursa primesc camin?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:24
katy_921
#2
da,toti primesc camin:)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:25
irka
#3
mi-a zis cineva ca nu!!!!sunt confuza...
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:26
katy_921
#4
primesti cu siguranta,dar nu stiu sigur vei plati pt el sau nu....mai intereseaza-te,suna la secretariatul universitatii si vei afla mai multe:)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:28
sofia
#5
salut Katy... as fi vrut sa iti dau niste intrebari dar am probleme cu skypul meu poti te rog sa ma adaugi tu skype sof_lar1 , mersi mult
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:29