Sari la conținut

irka

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:22

salut!cine imi poate raspunde,daca am fost admisa la fara bursa primesc camin sau nu?

Răspunsuri (3)

black_iii #1
ai acelasi facilitati ca si cei cu bursa.... pur si simplu nu primesti bursa lunar
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:28
black_iii #2
si inca ceva.... nici nu o vei putea avea, oricat de bine ai invata!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:29
irka #3
camin e gratis sau trebuie sa-l achit eu?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:44