irka
A întrebat pe 26.08.2011, la 14:22
salut!cine imi poate raspunde,daca am fost admisa la fara bursa primesc camin sau nu?
Răspunsuri (3)
black_iii
#1
ai acelasi facilitati ca si cei cu bursa.... pur si simplu nu primesti bursa lunar
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:28
black_iii
#2
si inca ceva.... nici nu o vei putea avea, oricat de bine ai invata!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:29
irka
#3
camin e gratis sau trebuie sa-l achit eu?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:44