Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:28

Cine mege la SNSPA Bucuresti? lasati nume skype!

Răspunsuri (2)

sofia #1
eu merg skype sof_lar1
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:42
maria_d #2
si eu merg, facultatea stiinte ale comunicarii. voi? skype: marcica08
A răspuns pe 28.08.2011, ora 11:07