inguta
A întrebat pe 26.08.2011, la 14:28
Cine mege la SNSPA Bucuresti? lasati nume skype!
Răspunsuri (2)
sofia
#1
eu merg skype sof_lar1
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:42
maria_d
#2
si eu merg, facultatea stiinte ale comunicarii. voi? skype: marcica08
A răspuns pe 28.08.2011, ora 11:07