Sari la conținut

sofia

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:38

salut... A mai fost admis cineva la SNSPA? SI la ce facultati? daca stie cineva mai multe informatii despre conditiile de acolo va rog sa spuneti? cum sunt caminele? mersi anticipat

Răspunsuri (1)

nitza17 #1
E super universitatea si ok cu caminele! ai sa vezi deja si singura..
A răspuns pe 26.08.2011, ora 14:57