DOMNITA.1.1.11
A întrebat pe 26.08.2011, la 15:00
salut.......felicitari tuturor celor care au fost admisi.......
care este admis la Bacau scrieti........bafta..
care este admis la Bacau scrieti........bafta..
Răspunsuri (1)
domnita.1.1.11
#1
am fost admisa ce bine !! minunat!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 15:11