Sari la conținut

americangirl

A întrebat pe 26.08.2011, la 15:16

vreau sa stiu care este calitatea studiilor la univers. Babes-Bolyai shi ce conditii presupune caminele de akolo? ms mult:) Felicitari celor admisi!!!

Răspunsuri (6)

Irynuka #1
Mda-da, si pe mine m-ar interesa ce-i cu caminele acolo. Asteptam un raspuns!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 17:15
speranta #2
caminele sunt intr'o stare ffoarte buna!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 17:56
kkoletz #3
Salut! Caminele de la Babes sunt bine amenajate sa nu va faceti griji! Si Clujul e super! Bafta
A răspuns pe 26.08.2011, ora 21:35
americangirl #4
ms multa:)
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:27
Kamaz #5
fetelor eu invat la univ tehnica dar la voi la babes conditiile sunt bune sau chiar destul de bune.nu va faceti griji in privinta asta.locuri pentru toti sunt.succes
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:29
americangirl #6
ms:) Bafta!
A răspuns pe 29.08.2011, ora 09:22