marya
A întrebat pe 26.08.2011, la 16:09
salut. care e procedura in turul 2? trebe sa ne prezentam undeva si pe ce data?
multumesc anticipat
multumesc anticipat
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 26.08.2011, la 16:09