alinuta102
A întrebat pe 26.08.2011, la 16:14
Salut...Iarasi ca incepatoare...cind ar trebui sa ma prezint la colegiu???Pe ce data se incep studiile????AM intrat la Costache Negruzzi.....cine la fel FELICITARIsi sa se prezinte pe skype-ul meu: alinuta102
Răspunsuri (1)
katy_921
#1
pe 12 septembrie incep studiile
A răspuns pe 26.08.2011, ora 16:16