Sari la conținut

janna

A întrebat pe 26.08.2011, la 16:47

Oameni buni ,indikati/mi sau makar spune/ti cu ce medie ati intrat la arte, design interior?sa stiu mai face inka o data sa mai dau ?

Răspunsuri (2)

alisa.a #1
am intrat la bucureşti fără bursă cu 9.75 la design
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:48
janna #2
mersi..e maricika....si ai sunat sa afli ce tip examen la desen dau?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 07:46