janna
A întrebat pe 26.08.2011, la 16:51
apropo cu astfel de intrebari am putea sa ne adresam la ambasada...cine stie nr sa/l scrie, please/?Si daca vin sarbatorile..ca Ziua Independentei si Ziua Limbii Noastre atunci cine ne va ajuta sa lamurim situatia?
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
crezi ca la ambasada iti ca raspunde cineva la telefon!destul de serios iti spun ca am incercat
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:22