mya
A întrebat pe 26.08.2011, la 17:45
Cine a fost admis la Pitesti,imi scrieti va rog!
Răspunsuri (2)
Tanya92
#1
Buna mya, eu am fost admisa la Universitatea din Pitesti!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:54
vikkkusea
#2
si eu ... stii ceva informatii referitor la camin ?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:33