Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 18:05

Cei care sunt deja studenti, spuneti-ne cum are loc procesul de confirmare a locului , de obtinere a vizei? mersi

Răspunsuri (1)

black_iii #1
te duci la ambasada si-ti depui dosaru pt viza... au ei lista cu cei admisi... la facultate e la fel... te duci ca au si ei lista cu cei admisi.... daca vrei, intra pe site-il universitatii,ia nr de la secretariat si da un telefon ca sa fii sigur
A răspuns pe 27.08.2011, ora 09:45