cristina-k
A întrebat pe 26.08.2011, la 18:17
cine a intrat la stiinte politice si cu ce medie.felicitari celor ce au fost admisi!
Răspunsuri (2)
vilikan
#1
salut.....tu ai reusit? eu in primul tur nu, poate intr-al doilea :) sunt curios sa vad daca a ft cineva admis la Craiova, ca eu am aleso a 2 optiune si nam fost admis nici eu si nici altii, oare de ce? Bafta
A răspuns pe 26.08.2011, ora 18:46
balanta_atnalab
#2
eu am fost admisa la cluj la stiinte pol cu media 9,78 si 9,75 bac. Voua mari succese!!!!!!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:17