Sari la conținut

doktor

A întrebat pe 26.08.2011, la 19:08

Imi plac toti cei care vorbesc de turul II :)
EU TOT NU AM INTRAT :(((((((
sunt total deceptionat :((((((((

Răspunsuri (22)

marya #1
ohh..sh mie mi-ar placea sa se vb mai mult despre turul 2. Nu am intrat,nu ma vad in lista si nu -mi vine sa cred (((( vreau mai multa informatie..doktor, tu la ce facultate ai dat? sa presupun la medicina?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:31
tane4ka #2
eu..de asemenea...sint disperata....cu toate ca am avut o medie destul de inalta..si nu am avut dubii ca voi fi admisa..pina la urma...asa s-a primit..(( Felicitari tuturor celor admisi...personal , pentru mine..nu mai cred in turul 2..de asta nici nu vreau sa particip(((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:56
black_shadows #3
voi ce medii ati avut si ce orase ati optat???eu deasemenea nu am intrat :(((((( eu nu am avut media atit de mare orikum insa am sperat :((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:21
tane4ka #4
9.00 conform MeTodologiei..iar tu??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:25
nata12 #5
tane4ka incercarea vina nare .. asa ka merita sa incerci ... nici eu nu am fost admisa . am plins destul .. am gasit deja care au intrat la facultateta mea si vor sa renunte deja...si daka mai spui ka ai medie mare.. nu rata turu II succes ))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:25
tane4ka #6
ehhh Nata..(( chiar lacrimi aceasta cred ca nu merita..totul o sa fie Ok. totusi ..imi voi incerca norocul..cred ca..in plus..am auzit ca in turul 2 se vor oferi mult mai multe locuri..sper asa sa fie...tu la ce facultate ai vrut??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:29
doktor #7
Eu am optat pt ingineria produselor alimentare cu media 7
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:39
doktor #8
dar vreau sa mai incerc si turul II
nici nu stii cum imi merge
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:40
nata12 #9
stiinte politice
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:41
nata12 #10
ku 8
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:41
doktor #11
bafta
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:43
nata12 #12
ms)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:43
tane4ka #13
Spuneti-mi va rog..codul cela din 1 tur..va fi util si pentru turul 2..sau nu??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:44
doktor #14
nu stiu
dar cred ca merita sa-l pastrezi
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:51
tane4ka #15
l-am pierdut(((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:53
doktor #16
cu sau fara ,
oricum mai ai o sansa la turul II :)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:59
tane4ka #17
ms mult..Succes tie.... :))))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 21:03
doktor #18
ms
A răspuns pe 26.08.2011, ora 21:05
steam_turist #19
care au depus pt cibernetica sunt???
A răspuns pe 26.08.2011, ora 22:21
anaita #20
in cererea pentru admitere pentru turul 2 , trebuie sa specifici numarul la dosar, dosarul tau figureaza in edu.ro, dupa numarul dosarului ei te cauta si astfel dosarul participa in turul 2.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 08:05
black_shadows #21
daca va fi k anul trecut,acel cod conteaza cel mai mult asa k ori il cautati ori suna-ti la minister si intrebati ce cod aveti
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:26
doktor #22
Nu prea cred ca la minister te vor ajuta cu ceva,
dar,incearca.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:16