doktor
A întrebat pe 26.08.2011, la 19:08
Imi plac toti cei care vorbesc de turul II :)
EU TOT NU AM INTRAT :(((((((
sunt total deceptionat :((((((((
EU TOT NU AM INTRAT :(((((((
sunt total deceptionat :((((((((
Răspunsuri (22)
marya
#1
ohh..sh mie mi-ar placea sa se vb mai mult despre turul 2. Nu am intrat,nu ma vad in lista si nu -mi vine sa cred (((( vreau mai multa informatie..doktor, tu la ce facultate ai dat? sa presupun la medicina?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:31
tane4ka
#2
eu..de asemenea...sint disperata....cu toate ca am avut o medie destul de inalta..si nu am avut dubii ca voi fi admisa..pina la urma...asa s-a primit..(( Felicitari tuturor celor admisi...personal , pentru mine..nu mai cred in turul 2..de asta nici nu vreau sa particip(((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:56
black_shadows
#3
voi ce medii ati avut si ce orase ati optat???eu deasemenea nu am intrat :(((((( eu nu am avut media atit de mare orikum insa am sperat :((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:21
tane4ka
#4
9.00 conform MeTodologiei..iar tu??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:25
nata12
#5
tane4ka incercarea vina nare .. asa ka merita sa incerci ... nici eu nu am fost admisa . am plins destul .. am gasit deja care au intrat la facultateta mea si vor sa renunte deja...si daka mai spui ka ai medie mare.. nu rata turu II succes ))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:25
tane4ka
#6
ehhh Nata..(( chiar lacrimi aceasta cred ca nu merita..totul o sa fie Ok. totusi ..imi voi incerca norocul..cred ca..in plus..am auzit ca in turul 2 se vor oferi mult mai multe locuri..sper asa sa fie...tu la ce facultate ai vrut??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:29
doktor
#7
Eu am optat pt ingineria produselor alimentare cu media 7
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:39
doktor
#8
dar vreau sa mai incerc si turul II
nici nu stii cum imi merge
nici nu stii cum imi merge
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:40
nata12
#9
stiinte politice
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:41
nata12
#10
ku 8
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:41
doktor
#11
bafta
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:43
nata12
#12
ms)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:43
tane4ka
#13
Spuneti-mi va rog..codul cela din 1 tur..va fi util si pentru turul 2..sau nu??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:44
doktor
#14
nu stiu
dar cred ca merita sa-l pastrezi
dar cred ca merita sa-l pastrezi
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:51
tane4ka
#15
l-am pierdut(((
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:53
doktor
#16
cu sau fara ,
oricum mai ai o sansa la turul II :)
oricum mai ai o sansa la turul II :)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:59
tane4ka
#17
ms mult..Succes tie.... :))))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 21:03
doktor
#18
ms
A răspuns pe 26.08.2011, ora 21:05
steam_turist
#19
care au depus pt cibernetica sunt???
A răspuns pe 26.08.2011, ora 22:21
anaita
#20
in cererea pentru admitere pentru turul 2 , trebuie sa specifici numarul la dosar, dosarul tau figureaza in edu.ro, dupa numarul dosarului ei te cauta si astfel dosarul participa in turul 2.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 08:05
black_shadows
#21
daca va fi k anul trecut,acel cod conteaza cel mai mult asa k ori il cautati ori suna-ti la minister si intrebati ce cod aveti
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:26
doktor
#22
Nu prea cred ca la minister te vor ajuta cu ceva,
dar,incearca.
dar,incearca.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:16