anaita
A întrebat pe 26.08.2011, la 19:12
Nimic nu este perdut, cei care nu au intrat acum cu siguranta vom intra in turul 2. Fiti mai optimisti si totul va fi ok!
Răspunsuri (7)
tane4ka
#1
iar tu ai intrat?
A răspuns pe 26.08.2011, ora 19:54
nata12
#2
sa speram(
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:26
doktor
#3
:)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:42
anaita
#4
nu, nu am intrat, dar cu siguranta ca in turul 2 va fi un loc vacant si pentru mine.
A răspuns pe 26.08.2011, ora 20:50
dulceata171992
#5
sper si eu
A răspuns pe 26.08.2011, ora 22:02
kenshin
#6
Neaparat vom fi admisi in turu 2 _)))!!!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 23:05
anaita
#7
desigur, ca si anul trecut: cei care nu au intrat in turul 1 aproape toti au intrat in turul 2.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:34