antzza
A întrebat pe 26.08.2011, la 20:43
cei care au fost admisi la arte...stie cineva ceva de testul care trebuie sa-l sustinem?
Răspunsuri (2)
koryna
#1
mie mi-a zis o colega care a fost admisa anul trecut ca poti sa suni direct la universitate sa intrebi ce trebuie sa prezinti,pentru ca testul pentru noi poate fi mai simplu decit cel afisat pe pagina universitatii.
P.S eu cel putin asa voi face :)
P.S eu cel putin asa voi face :)
A răspuns pe 27.08.2011, ora 20:06
janna
#2
fetelor cu ce media ati intrat si in ce orase?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 07:43