Sari la conținut

steam_turist

A întrebat pe 26.08.2011, la 22:27

am auzit ca turu II sar putea sa se faca online..e adevarat sau sunt doar vb??

Răspunsuri (10)

tane4ka #1
pai..asa si va fi..sub forma electronica:)))
A răspuns pe 26.08.2011, ora 22:40
steam_turist #2
macar o veste buna in ziua de azi..
A răspuns pe 26.08.2011, ora 22:41
kenshin #3
Nu retraiti totul va fi bine o sa ne mearga in al 2 lea tur!!!!!
A răspuns pe 26.08.2011, ora 23:03
steam_turist #4
daca nu o sa fie mai multi doritori de o 1000 de persoane atucnea la sigur ne merge la toti..:)
A răspuns pe 26.08.2011, ora 23:08
steam_turist #5
este cineva care obteaza pt cibernetica??
A răspuns pe 26.08.2011, ora 23:08
anaita #6
pai nu sunt 1000, dar 1330, nu are rost sa ne nelinistim, daca nu vor fi locuri vacante la specialitatea care am aleso in turu 1, vom opta pentru alta specialitate.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:31
dulceata171992 #7
si cum putem afla daca sunt locuri la specialitatea pentru care optam!!!???????????????.............si cind v-a fi turul 2????
A răspuns pe 27.08.2011, ora 14:34
steam_turist #8
pe edu.ro era indicat ca de pe 31 aug pina pe 10 sep....da despre locuri nu stiu nimic (
A răspuns pe 27.08.2011, ora 14:37
nitza17 #9
lumeeee ajutati-ma ca eunu am inteles: in turul 2 participa doar cei care au depus in turul 1 sau si alti doritori??????? doresc o informatie precisa!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 14:42
steam_turist #10
din sursele pe care le detin stiu ca doar cei care au participat la 1 tur au acces la turu 2
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:12