Miss.Cristina
A întrebat pe 27.08.2011, la 05:39
Felicitari celor ce au izbutit !!! sunt admisa si eu in Iashi..la UAIC..cine ma poate informa despre starea kaminelor de akolo?
Răspunsuri (1)
prodanel_92
#1
salut Cristina, eu tot am fost admisa aici, contacreaza-ma pe skype prodan.daniela
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:09