Sari la conținut

alina12

A întrebat pe 27.08.2011, la 05:49

hai ka mi-au spulberat toate sperantele .. imi vine sa mor .. nustiu ce ma fak mai departe (((((((((

Răspunsuri (8)

nitza17 #1
alina12,eu la fel mi-am pierdut speranta si increderea! dar mai am o mica speranta ca vor mai renunta in turul 2 studenti si voi intra macar la fara bursa..
A răspuns pe 27.08.2011, ora 06:18
ludmila_11 #2
si eu la fel. mai avem o mica sansa! :(
A răspuns pe 27.08.2011, ora 06:41
vilikan #3
aproape toate sperantele mi s-au naruit si mie :((( mai avem o mika sansa speram sa avem cu totii cei neadmisi acum parte de EA!!! Bafta la la toata lumea si inca ceva, mai avem o SANSA!!!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:23
anaita #4
Fetelor nu va panicati cei 65 euro nu este o avere, in schimb totul este gratuit. Nu eu am depus dosarul, dar fratele meu si tot nu a intrat in turul 1, mergem cu capul sus si ne rugam sa intre in turul 2, oricum bursa ii facem noi, asa si la voi parintii va vor ajuta, dar cu siguranta ca la cele 1300 locuri veti vi admisi. Asa ca inarmativa cu energie si ginduri pozitive si totul va fi ok, bafta!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:24
lencik2 #5
Salut!Si eu nu sint pe lista din turul 1!Imi spune-ti va rog daca sunteti la curent,cum de participat in turul 2,si daca se aleg aceleasi orase?Astept raspuns!Mersi si succese tuturor!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:44
anaita #6
anul trecut sa complectat cererea online care a fost trimisa pe
admitere2moldova@medu.edu.ro si aceasta a fost toata etapa pentru turul 2.
Au fost alocate mult mai putine locuri fata de anul acesta, dar acum sansele sunt mai mari.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 07:55
elena2010 #7
anul trecut scoteai la printer o ancheta,o completai si o trimiteai prin fax la un nr de telefon sau o scanai si o trimiteai prin email (la email primeai un raspuns de la ei gen "confirmat").
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:57
lencik2 #8
elena2010 poti sa-mi spui te rog de pe ce adresa ai luat ancheta despre care ai vb mai sus?!Mersi!
A răspuns pe 29.08.2011, ora 14:45