N.C
A întrebat pe 27.08.2011, la 06:42
salut! am o intrebare la cei care nu au fost admisi la economie...spuneti-mi va rog ce medii aveti?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 27.08.2011, la 06:42