natyff
A întrebat pe 27.08.2011, la 07:32
salut, cine a fost admis la universitatea din Pitesti, da-ti add pe skype natynaty008, pupicei si felicitari celor admisi, celor care nu au fost, bafta in turul 2!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.