Sari la conținut

taniusha.f

A întrebat pe 27.08.2011, la 08:37

chiar nu mai este nimeni in timishoara(?

Răspunsuri (2)

Byzar_HipHop #1
anul asta nu au fost locuri in Timisoara
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:52
taniusha.f #2
ceva gresheshti.. eu am reushit in timishoara...shi au fost 15 lokuri
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:58