taniusha.f
A întrebat pe 27.08.2011, la 08:37
chiar nu mai este nimeni in timishoara(?
Răspunsuri (2)
Byzar_HipHop
#1
anul asta nu au fost locuri in Timisoara
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:52
taniusha.f
#2
ceva gresheshti.. eu am reushit in timishoara...shi au fost 15 lokuri
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:58