cucer_dyxon
A întrebat pe 27.08.2011, la 09:40
va rog foarte mult cine stie ceva informatii despre turul II , scrietine , (cum se infaptuieste cererea ,unde si daca e oblig sa indici aceleasi locuri sau nu ) Va multumesc anticipat
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.