Sari la conținut

criss

A întrebat pe 27.08.2011, la 09:47

Va rog ajutati-ma ,,,cei care au fost admisi la UMF Iasi,,,cind trebuie de depus actele la facultate in original?,,,si cind trebuie sa imi i-au camin?

Răspunsuri (5)

miha20 #1
28 – 29 septembrie 2011 - cazarea studentilor de anul I la UMF iasi..actele in original pot fi depuse spre sfarsitul lunii septembrie, atunci cand poti fi sigura ca ministerul a trimis deja listele cu cei admisi la facultate...sau daca nu vrei sa faci 2 drumuri poti veni chiar e 28 la faculate, depui actele si apoi mergi cu o adeverinta la Biroul Executiv de Cazare..Mult succes!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 13:55
butterfly #2
Merci, miha20, chiar ne-ai ajutat!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:30
metallion_46 #3
Criss! Daca nu e mare secret, ce nota ai la BAC la romana?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:40
Clara #4
Chiar... metallion_46:))
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:48
criss #5
Mersi mult miha20!!!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 08:21