alin1992
A întrebat pe 27.08.2011, la 11:05
am intrat la resita fara bursa; as vrea sa stiu de citi bani am nevoie pentru intretinere?
Răspunsuri (1)
americangirl
#1
depinde de fiecare cum sta ku economisitul.............150 de euro e ok:)
A răspuns pe 27.08.2011, ora 14:43