Sari la conținut

nitza17

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:35

lumeeee ajutati-ma ca eunu am inteles: in turul 2 participa doar cei care au depus in turul 1 sau si alti doritori??????? doresc o informatie precisa!

Răspunsuri (5)

Alyona #1
Poate sa participe numai persoanele care au depus in turul I...
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:47
nitza17 #2
Alyona,esti sigura 100%?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 15:53
vilikan #3
precis ca pot paricipadoar cei din turu' 1. in cererea care va fi pt turul 2 va trebui sa aplici nr tau de inregistrare ;) bafta
A răspuns pe 27.08.2011, ora 16:22
nitza17 #4
merci mult pentru ajutor! ;)
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:00
valik #5
unde si cind completez aceasta cerere?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 20:22