Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:46

salut. cine a depus documentele in ro la medicina generala (nu conteaza ce universitate) si nu a fost admis?

Răspunsuri (10)

tane4ka #1
Salut..eu am depus la medicina generala...si nu am fost admisa...(((
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:12
ludmila_11 #2
participi in turul 2?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:34
tane4ka #3
Da..desigur ca particip..iar tu??!
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:47
ludmila_11 #4
da. dar as vrea sa aflu macar ce universitati ofera locuri si cum decurge in general turul 2. :(
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:57
tane4ka #5
da-mi te rog skype-ul tau si mai vb..
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:03
ludmila_11 #6
ludmyla_11
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:06
marianna_91 #7
nici eu nu am fost admisa..o sa particip si eu in turul doi.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 05:50
ludmila_11 #8
deja suntem 3! :)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 08:11
mere_lica #9
sunt si eu , care e procedura cu tura 2 ??? ce treb sa facem mai departe fetelor???
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:42
tane4ka #10
eu cred ca e cazul sa asteptam..cel putin pina marti.. cind se vor acorda locurile suplimentare..
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:55