prodanel_92
A întrebat pe 27.08.2011, la 16:57
cine pleaca sa-si retraga diploma de BAC de la USM?
Răspunsuri (18)
cris_cris
#1
buna.la usm tot la litere ai fost admisa?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:30
sanduTJ
#2
Eu plec. da cind?luni lucreaza?
La blocul central decurge toata procedura?
La blocul central decurge toata procedura?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 17:46
ynna
#3
buna,eu am fost deja vineri,adika eri shi miam retras aktele,nu este nimik complikat,totul se face la blokul central,etajul 2,kab 235,scrii cerere pe kare tot aici o semneaza decanul dupa kare te adresezi la cab.127 etajul 1 pentru a-ti retrage aktele,apropo e nevoie si de recipisa numaidecit,altfel pot fi probleme.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:15
prodanel_92
#4
Ynna merci frumos!!! Ai spus si motivul retragerii?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:22
balanta_atnalab
#5
ynna, mc pt info!!! dar pe 30 au liber,nu stie nimeni?
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:26
ynna
#6
da am skris probleme personale,dar fiindka nu stiam cum trebuie am skris in paranteze si probleme de sanatate dar nu face ka orikum nu se uita nimeni la motivele plekarii,mia semnat fara probleme,poate sa fi fost la contrakt reactionau altfel dar daka sa pierdut un lok la buget nui problema
A răspuns pe 27.08.2011, ora 18:51
butterfly
#7
Da ne trebuie acum diploma? Nu se poate sa o luam mai tirziu? Sau o sa avem nevoie de ea pentru a ne deschide viza, sa demonstram ceva, cine stie mai sigur???
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:26
sanduTJ
#8
am fost admis la contract fac. Drept. Cred ca nu vor fi probleme. in contrat e marcat cu negru ca iti intorc banii.
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:26
ynna
#9
paremise ka diploma trebuie doar atunci kind te duci in octombrie
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:34
ynna
#10
Da Sandu banii stiu ka ii intork inapoi dar nu 100% tot un procent oarekare opresk daka nu gresesk,asa stiu parka,dar orikum nus probleme la retragerea aktelor
A răspuns pe 27.08.2011, ora 19:37
mya
#11
si eu trebuie sa-mi retrag actele de la USM.Cum credeti faptul ca bancile nu lucreaza va fi o problema pentru a-mi intoarce banii?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 05:13
prodanel_92
#12
Mya, pleci miine dupa acte?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 06:47
prodanel_92
#13
cine pleaca luni sa ma anunte!!!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 06:47
milocik
#14
eu am intrat la drept la usm, si zilele urmatoare ma duc si eu sa mi retrag actele,o sai fac cadou +un loc bugetar)))
A răspuns pe 28.08.2011, ora 08:29
butterfly
#15
Mdea... milocik, as fi vrut eu locul tau atunci...
A răspuns pe 28.08.2011, ora 13:08
butterfly
#16
prodanel_92; de ce anume luni? Poti pleca in oricare alta zi, sper sa nu ne trebuiasca diploma si acum, cind ne facem viza.
Si, daaaa, ce vor face cei de la USM cu atitea locuri bugetare ramase libere??? :)
Si, daaaa, ce vor face cei de la USM cu atitea locuri bugetare ramase libere??? :)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 13:10
ynna
#17
apropo prodanel din kite mam interesat luni,marti si mierkuri nu lukreaza nimeni shi nu prea cred sa gasesti pe cineva la univer ka sa poti rezolva problema cu aktele
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:05
prodanel_92
#18
ehhhhhhhh, n-am noroc
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:53