tane4ka
A întrebat pe 27.08.2011, la 17:14
Ajutati-ma va rog..ce sa fac..in cazul in care am pierdut foita cu acel cod de identificare..>?(
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
nu-i nimic.nimeni nu o cere
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:11