Sari la conținut

tane4ka

A întrebat pe 27.08.2011, la 17:14

Ajutati-ma va rog..ce sa fac..in cazul in care am pierdut foita cu acel cod de identificare..>?(

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
nu-i nimic.nimeni nu o cere
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:11