Sari la conținut

prodanel_92

A întrebat pe 27.08.2011, la 18:21

Sandu si Cris, haidem luni impreuna sa retragem actele!!! Sau marti...........Cind sunt multi puterea creste!

Răspunsuri (8)

taniusha.f #1
heeyy....merg shi eu ku voi sa -mi retrag actele de la usm..)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 14:50
sanduTJ #2
Eu marti vin in Chisnau.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:41
prodanel_92 #3
cum va pot contacta?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:51
taniusha.f #4
eu plek miine la usm... tu, prodanel_92 ..kind ?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 18:00
prodanel_92 #5
din cite am inteles, nu lucreaza nimeni pina pe 1 septembrie, ce facem?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 18:23
sanduTJ #6
ne ducem pe 1 la lectii si dupa retragem documentele.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:03
taniusha.f #7
eu am intrebat joi.. kind am platit kontractul .. dac se poate sa vin luni acum sa scr cerere pt camin..shi ei nu mi-au zis ka nu lukreaza.. speram ka miine va fi cineva pe acoolo..
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:04
prodanel_92 #8
Cautati-ma pe skype prodan.daniela sa vorbim mai detaliat!!! PLEASE
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:08