prodanel_92
A întrebat pe 27.08.2011, la 18:21
Sandu si Cris, haidem luni impreuna sa retragem actele!!! Sau marti...........Cind sunt multi puterea creste!
Răspunsuri (8)
taniusha.f
#1
heeyy....merg shi eu ku voi sa -mi retrag actele de la usm..)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 14:50
sanduTJ
#2
Eu marti vin in Chisnau.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:41
prodanel_92
#3
cum va pot contacta?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:51
taniusha.f
#4
eu plek miine la usm... tu, prodanel_92 ..kind ?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 18:00
prodanel_92
#5
din cite am inteles, nu lucreaza nimeni pina pe 1 septembrie, ce facem?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 18:23
sanduTJ
#6
ne ducem pe 1 la lectii si dupa retragem documentele.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:03
taniusha.f
#7
eu am intrebat joi.. kind am platit kontractul .. dac se poate sa vin luni acum sa scr cerere pt camin..shi ei nu mi-au zis ka nu lukreaza.. speram ka miine va fi cineva pe acoolo..
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:04
prodanel_92
#8
Cautati-ma pe skype prodan.daniela sa vorbim mai detaliat!!! PLEASE
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:08