Sari la conținut

valik

A întrebat pe 27.08.2011, la 20:26

salut, cum procedez mai departe daca am fost admis, imi spune si mie cineva? .... va rog mult!!!

Răspunsuri (4)

Kamaz #1
http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=110063
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:10
valik #2
ce fal de dovada trebu, ca nu inteleg?
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:40
Kamaz #3
cind o sa se anunte data cind incep sa perfecteze viza atunci vei continua restul.mai intii cauta pe basarabeni.ro ce documente ai nevoie pentru viza de tip D pentru ca pe linkul acela e cam generalizat.succes
A răspuns pe 29.08.2011, ora 16:20
Kamaz #4
ai fost admis in cluj la usamv?
A răspuns pe 29.08.2011, ora 16:20