cherrissimo
A întrebat pe 28.08.2011, la 07:38
Am fost admisa in Galati,la contabilitate si inf de gestiune,aici sunt admisa la ASEM(la contract).Nu stiu ce sa aleg,dati-mi un sfat,va rog...
Răspunsuri (4)
mihai19
#1
eu cred ca ar fi bine la galati daca ai intrat la bursa,insa daca tu vrei tare la contract e decizia ta
A răspuns pe 28.08.2011, ora 07:44
tane4ka
#2
Hey..nici nu te gindi ce sa alegi..pleaca in Galati..cel putin nu vei achita acel contract..chiar daca ai intrat si la FARA BURSA.. Galati nu e atit de departe de MD ..asa ca vei putea veni destul de des..nu sta pe ginduri..du-te acolo si fa carte..:)))
A răspuns pe 28.08.2011, ora 09:26
cherrissimo
#3
kred k voi pleca,merita sa incerc.
mersi de sfat
mersi de sfat
A răspuns pe 28.08.2011, ora 13:18
adaiulica
#4
sfatul meu e sa nu te gindesti prea mult si s aprofiti de unica sansa oferita,,,,,,nu iti trebueste ASEM (asta doar daca nu ai ce face cu banii) in plus calitatea studiilor difera....sper ca vei face o alegere corecta...bafta la Galati :)
A răspuns pe 29.08.2011, ora 10:21