Sari la conținut

milocik

A întrebat pe 28.08.2011, la 08:31

lume !!!! cind facem viza??

Răspunsuri (4)

roman.v #1
as vreaa sa stiu si eu..dar nu stie nimeni inca precis..matinca dupa date de 30
A răspuns pe 28.08.2011, ora 09:11
butterfly #2
Stiu ca vor fi zile speciale pentru noi, sa ne ducem si sa reusim citi mai multi intr-o zi, doar ca aceste zile inca nu sunt determinate!
De ex. eu voi suna la consulat ca sa aflu.
A răspuns pe 28.08.2011, ora 13:05
Cris_e #3
stiu ca vom trece in ordine alfabetica...dar cind? daca aflati sa scriti aici va rog)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:02
inga.boghean #4
Da ce numar e la consulat???
A răspuns pe 28.08.2011, ora 17:03