maria.maria
A întrebat pe 28.08.2011, la 09:20
Salut. ma ajuta cineva??Care este procesul de depunere a dosarului in turul doi la extensiunea AIC din Balti?si as putea depune si la o universitate din rom si acolo concomitent?ms anticipat.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.